garnitury

Faceci w Polsce powinni zabrać się za swój wygląd

Facet w garniturze
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
W ostatnich latach często słyszy się o pojęciu ekologii oraz o tym, że powinno się postępować zgodnie z jej zasadami, o ile to tylko możliwe. Dotyczy to przede wszystkim zaprzestania zaśmiecania i niszczenia przyrody. Specjaliści apelują by zminimalizować negatywny wpływ działalności człowieka na świat, w którym żyje. Poleca się tak zwaną zdrową żywność, wybieranie odmiennych źródeł energii oraz środków kosmetycznych, które jak najmniej zanieczyszczają powietrze. Wszystkie te procesy i działania mają na celu zapobiec zmianom klimatycznym na planecie, a także innym groźnym procesom.

Dopełnienie męskich ubiorów

garnitur
Author: Jonas Weckschmied
Source: http://www.flickr.com
Kimkolwiek jesteśmy, bywa, że otrzymujemy czasem zaproszenia na chrzciny, komunię czy wesele. Taką bazę może stanowić granatowy garnitur. To kolor, elegancki, ponadczasowy. Co więcej pasuje na każdą okazję. Koszula, niby tak banalny element męskiej garderoby, również może nam sprawić nie lada problem przed udaniem się do sklepu.

Które style w garderobie dla mężczyzn będą obowiązywały w roku 2014?

Moda męska na karnawał
Author: Digel
Source: Digel
Według propozycji cenionych na całym świecie dyktatorów stylu można szaleć do woli. Wolno łączyć wszystko, także wzory cętkowane, pasy, printy, kwiaty a także malarskie desenie. To zaskakujące, lecz realne. Najnowsze trendy Z całą pewnością trafią w gust odważnych panów.