bluzki

Jakie buty wybrać na zimę?

Buty zimowe Relaksy, od marki WOJAS
Author: WOJAS
Source: WOJAS
Zimą odpowiednie buty to podstawa. Powinny być odporne, nieprzemakające oraz ciepłe. Jedynie w ten sposób przetrwamy chłodne mrozy bez przeziębienia. Zakupując najlepsze buty zimowe trzeba jednak zwrócić uwagę na kilka ważnych kwestii. W tym przypadku liczy się nie tylko ich wygląd! Warto więc przekonać się, na co trzeba uważać kupując idealne buty na zimę.

W co należałoby zainwestować pieniądze w związku z nadciągającym sezonem?

Sukienki Paper Dolls
Author: Paper Dolls
Source: Paper Dolls
Dłuższe bluzki dla kobiet na każdą bez wyjątku okoliczność oraz w dowolnym sposobie noszenia się to ten rodzaj stroju, który tak naprawdę pasuje do każdej wyjątku pani, niezależnie od tego, jaki ma ona rozmiar, jakiego typu są jej upodobania, albo także jaki kształt ma jej sylwetka. Oczywiście rzadko sytuacja jest taka, iż niejako mamy okazję dostać znaczną podwyżkę czy zmienić pracę. Jednak jeżeli takowe wyjście jest niemożliwe, być może zatem odpowiednim rozwiązaniem jest rozglądanie się za nieco tańszymi ubraniami? Panie w każdym przedziale wiekowym wybierają dla siebie te tuniki, które najmocniej pokażą ich zalety.

Modne inspiracje na jesień 2013

biżuteria
Author: Diva
Source: diva
Kiedy zima jeszcze straszy nas mrozem, to trzeba pamiętać, że w pobliżu ukrywa się wiosna. A w raz z jej przyjściem należy pomyśleć o odnowieniu szafy. Zbliżający się czas to doskonały pretekst, aby odkryć trendy lato 2013, a co za tym idzie pójść na poszukiwania. A moda dla kobiet zapowiada się w tym roku wyjątkowo bogato. Różnorodność jest tak ogromna, że z pewnością każda z nas znajdzie coś dla siebie nie tylko w sklepach, ale i w swojej garderobie. Co zatem będzie dominowało na ulicach? Wiosna-lato to lekkie tkaniny, a także sporo barw.

Elegancka kobieta w znakomicie skrojonej marynarce

moda damska
Author: Gatta
Source: Gatta
Jeżeli chodzi o kwestie odzieży, zdecydowanie najczęściej mówi się o modzie kobiecej. Moda męska to cały czas temat znajdujący się w pewnym sensie na marginesie. Obecnie jednak ta tendencja z wolna się zmienia. Coraz częściej słyszy się o słynnych twórcach ubrań dla panów czy o pokazach mody męskiej. Nie od dziś zresztą panie patrzą na to, co ma na sobie dany mężczyzna.

Wszystko, co chciałbyś wiedzieć o marce Adidas

Adidas narodził się w Republice Weimarskiej w latach 20. XX wieku, jako pomysł braci Dasslerów. Adidas jest jednym z największych dostawców ubrań na świecie. Mało kto jednak pamięta, że w roku 1948 z przedsiębiorstwa wypączkowała firma Puma– teraz najznamienitszy konkurent w dziedzinie ubrań dla sportu. Zdarzyło się tak, bo bracia-szefowie postanowili skończyć współpracę.

W jaki sposób sprawić sobie elegancką sukienkę?

Moda dla modnych kobiet
Author: Don O'Brien
Source: http://www.flickr.com
Choć oczywiście nie należy nigdy stawiać zbytnio śmiałych i kontrowersyjnych tez, to w sumie można powiedzieć, że kobieta, która całkowicie nie interesuje się tematami modowymi jest albo wielką ascetką lub najzwyczajniej w świecie nie natrafiła jeszcze na naprawdę dobrą ofertę.Być może trochę w owym twierdzeniu przesady, ale czyż nie jest tak, że absolutna większość kobiet kocha przykładowo sukienki? Można to zrobić za pomocą poszczególnych dodatków – dla przykładu nosząc interesującą torebkę, ładną oryginalną ozdobę na włosy, koronki albo misterne wzory, lecz nie tylko. Nie każda kobieta wie, jak wiele mają do powiedzenia z pozoru tak jasne części garderoby, jak bluzki damskie. A jednak mogą one bardzo silnie wpłynąć na wygląd, w zależności od ich kroju i połączenia z pozostałymi ubraniami.

Obuwie, które jest przyjemne w noszeniu

Buty Reebok Workout
Author: Reebok
Source: Reebok
Moda to niedostępny świat dla tego, kto nie do końca jest w stanie odnaleźć się pośród deklaracji autorów mody, zmieniających się postaci na wiodących pozycjach list najsłynniejszych ekspertów, krytyków pokazów mody i rewolucyjnych ciuchów. Szczególnie mając na uwadze fakt, że nie każdy pokaz mody prezentowany jest po to, by pokazać modę dla zwykłych ludzi – niektóre pokazy to dzieło sztuki, krótki twór o trudnym przekazie, ukazujący kobiety i mężczyzn niejednokrotnie w dziwacznych, nietypowych, nieposkromionych okryciach, jakich nikt nigdy nie spostrzeże na chodnikach w normalnym mieście, a także takich, które trudno się nosi i które nie każdy model umie pokazać na wybiegu. domodi.pl - białe bluzki damskieJednak nie wszystkich stać na projekty prosto z pracowni słynnego designera. Stąd też często kupujemy ubrania w modnych sieciówkach, jak na przykład sklep Reserved (wejdź na: domodi.pl/sklepy_reserved/). Znajdziemy tam ciuchy inspirowane najbardziej aktualnymi trendami.