atuty

Szukasz ładnej sukienki na wesele?

Wesele w stylu vintage
Author: Axami
Source: Axami
Każda z nas potrzebuje czuć się atrakcyjna, a to, co jej to poniekąd umożliwia, to kupowanie nowych ciuchów. Można to określić damską obsesją bądź też czymś w tym rodzaju, ale jest to tak naprawdę genetycznie uwarunkowane, ponieważ każda spośród nas po prostu musi być atrakcyjna, żeby jakiś samiec ją dostrzegł (właśnie dlatego kupujemy nowe sukienki). Pytanie jak sobie z tym radzić i nie zbankrutować? Zapewne nie raz będziemy zaproszone na jakieś wesele. I wówczas zjawia się odwieczny kłopot: w co się ubrać? Jak zwykle, sterczymy przed wypełnioną po brzegi garderobą i ze zgrozą orientujemy się, że nie mamy w co się ubrać. Ceremonia ślubna to wyjątkowa uroczystość i nasz strój musi być odpowiedni.

Świetne ciuchy na jesienną porę

Author: Columbia Sportswear
Odzież damska, jaką kupić można na wyprzedażach w centrach handlowych, różni się nieco od oferty na sukienki na wesele, jaką zapewnia klientkom sklep internetowy. Spódnica + bluzka + sweter – i jesteś gotowa na randkę, spódnica + koszula + żakiet - i wychodzisz do pracy, spódnica + zwykły top – na spacer. I tak można bez końca.

Jakiego typu spódnicę kupić w zależności od figury?

Melanż Sklep - spódnica
Source: www.melanzsklep.pl
Biuro jest miejscem, które zmusza nas do utrzymania różnego typu norm w stroju. Naturalnie, są firmy, które mają własne dokumenty opisujące dokładnie wymagania, czyli dress code. Opisane w nim jest jaką długość musi mieć spódnica u kobiety, czy wolno wkładać obuwie z odkrytymi palcami, dokument ten reguluje też kwestię dekoltów, często wyznacza kolory. Jak jest chłodno zawsze trzeba nosić ciepłe kurtki damskie. W galeriach właśnie zaczęły się pojawiać najnowsze kolekcje, a razem z nimi kurtki jesienne (zobacz: na zimę i jesień). Jeżeli nie mamy takowej w swojej szafie, to dzisiaj jest ostatnia szansa, aby ją nabyć. Pogoda jeszcze nie płata nam nieprzyjemnych figli, dlatego powstrzymajmy się jeszcze z zimowymi futrami.